Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KMTSO) komite seçimlerinde Mustafa Buluntu'nun rengi beyaz liste kazandı.

Komite seçimleriyle ilgili Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı ve Kahramanmaraşlı işadamı Haluk Şerbetçi açıklamarda bulundu.

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı yaptığı açıklamada, "Burada seçilen arkadaşlarımızın hepsini tebrik etmek lazım. Bu bir yarıştı. Kazanan arkadaşlara başarılar diliyoruz. Kahramanmaraş'ımıza hayırlı olsun." dedi.

Kahramanmaraşlı işadamı Haluk Şerbetçi ise Şahin Balcıoğlu'nun “Bu seçim çocuklarımızın seçimidir” açıklamasına ithafen şunları söyledi:

AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi! AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi!

"Böyle bir şey yok. Aile şirketini bırakıp, memleket şirketini bırakıp şirketi yapacağız. Evimizi de üstümüze koyacağız. Kahramanmaraş Ticaret Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf Odalarıyla beraber yürüyeceğiz. Yani birimiz masayı oturduğumuz zaman. Hepimiz bir oturacağız. Biz beraber yürüyeceğiz. Bu şehri layık olduğu yere çıkaracağız. Tabii ki ne çiçekle, böcek de bizim değerlerimiz ama bizim gerçek değerlerimiz var. 1 milyon 160 bin olan şehri daha yukarıya taşımak. Hem ihracatımız da, hem vizyonumuz da, hem siyasi ve hem de ekonomik olarak hep birlikte Maraş'ı büyüteceğiz. Biz Maraş'ı büyütmek için geldik"

Editör: Okebeli83 Okebeli83