• DOLAR 32,96 %0.25
  • EURO 35,35 %0.13
  • ALTIN 2.455,28 %0.14
  • BİST100 10.680 %-0.82
  • BITCOIN 61.808 %0.99
  • ETHERIUM 3.403 %1.43
24°
4 gün önce GÜNDEM

İzmir'in Bayraklı ilçesinde gece saatlerinde meydana gelen iğrenç olayda, bir kişi süper marketin arkasında köpeğe tecavüz ederken vatandaşlar tarafından yakalandı.

1 hafta önce GÜNDEM

Sosyal medyada dolaşıma sokulan ve Suriyelilere maaş dağıtıldığı iddia edilen görüntüler kısa sürede infiale neden oldu.

1 hafta önce GÜNDEM

İstanbul'da yaşayan Ayşe Ö., kendisini aldattığı gerekçesiyle Cüneyt M.'den boşandı. Boşanmadan sonra ise Cüneyt M., Canan M. ile evlendi. Yeni eş Canan M., Ayşe Ö.'nün, Cüneyt M. ile evli olduğu sırada gönderdiği özel fotoğraflarını Ayşe Ö'nün arkadaşlarına göndererek kadına da tehdit ve hakaret dolu mesajlar attı.

3 hafta önce GÜNDEM

İstanbul Kadıköy’de kaydedilen görüntüler şaşkınlık yarattı. Bir lisenin arka bahçesinde iki kişi cinsel ilişkiye girdi.

1 ay önce DÜNYA

ABD'nin New York şehrinde maskeli bir adam, sokakta arkasından yaklaştığı kadını kemer ile boğup bayılttıktan sonra arabaların arasına götürerek tecavüz etti.

1 ay önce DÜNYA

Endonezya'da 26 yaşındaki bir adam, 12 gün önce evlendiği kadının aslında erkek olduğunu fark edince polisi aradı.

1 ay önce GÜNDEM

AVM’ye kocasıyla birlikte alışveriş yapmaya gelen bir kadın, kocasına tasma takıp AVM içerisinde gezdirdi. O anlar AVM’ye gelen bir müşterinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

1 ay önce DÜNYA

Venezuela'da bir hapishanede bulunan mahkumlar, 1 buçuk sene boyunca gizlice tünel kazarak kaçma planı yaptı. Ancak tünelin sonu beklenmedik bir şekilde polis karakoluna çıktı. 30 mahkum tekrar cezaevine gönderildi.

1 ay önce GÜNDEM

Müge Anlı’nın programında 4 çocuk sahibi Sevgil isimli kadın 50 yıllık kocasının aynı binada oturan Suriyeli bir kadınla kendisini aldattığını anlattı.

2 ay önce GÜNDEM

Sosyal medya platformu TikTok'taki rezillikler sınır tanımıyor. Müzik eşliğinde dans eden bir kadının yaptığı "50 yaşındayım ama eteğin altındaki 20 yaşında" paylaşımı büyük tepki çekerken, çok sayıda kullanıcı görüntüyü paylaşıp yorum yağdırdı.

Trend Haberler

Suriyelilerin görüntüsü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığı açıklama yaptı!
Suriyelilerin görüntüsü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığı açıklama yaptı!
1
Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı!
Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı!
2
Aşk, ihtiras, aldatma! Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak
Aşk, ihtiras, aldatma! Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak
3