• DOLAR 31,37 %0.42
  • EURO 34,06 %0.51
  • ALTIN 2.103,21 %2.45
  • BİST100 9.097,15 %0.00
  • BITCOIN 62.150 %-0.07
  • ETHERIUM 3.415 %-0.32
7°
1 hafta önce DÜNYA

Orta Amerika ülkesi Guatemala'da hastaneye kaldırılan genç bir kadın 30 dakikalık müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

2 hafta önce EKONOMİ

Son zamanlarda fiyatlarda görülen fiyat artışları vatandaşın alım gücünü zayıflatmaya devam ediyor. Asgari ücret zamlarıyla beraber her kalem grubunda görülen fiyat artışlarının bu sefer ki durağı lokum et oldu.

2 hafta önce GÜNDEM

ABD’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Anne, bebeğini uyuması için ‘yanlışlıkla’ beşik yerine fırına koydu. Bebek ölürken anne katil oldu.

3 hafta önce GÜNDEM

Kadıköy'de elinde "Memelere özgürlük" yazılı pankart ile yürüyen sosyal medya fenomeni Melisa Aydınalp hakkında, hayasızca hareketlerde bulunma suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

3 hafta önce GÜNDEM

Denizli'de fuhuş yapan Gülşen K., son dört yılda dört kez çocuk sahibi oldu. Babalarını bilmediği bebekleri her seferinde hastaneye bırakan 34 yaşında kadın hakkında son olayın ardından iddianame hazırlandı. İki yıla kadar hapsi istendi.

1 ay önce MAGAZİN

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda askere çağrıldığını duyurdu. Gezgin “Ben bu saç, bu kirpikle nasıl askere gideyim?" diyerek isyan etti.

1 ay önce EKONOMİ

Mobil hat kullanan herkesten her at kesilecek Özel İletişim Vergisi'ne 2024 yılının başlamasıyla zam geldi. Zamlar Resmi Gazete'de yayınlandı.

1 ay önce DÜNYA

İngiltere'nin Uzay Bakanı Andrew Griffith, Güneş ile Mars'ı, Jüpiter ile de Satürn'ü karıştırdı. Tüm İngiltere'de alay konusu oldu.

1 ay önce DÜNYA

Almanya'da çiftçiler 8 Ocak Pazartesi günü, federal hükümetin tarımsal motorin desteğini iptal etme, araç vergi muafiyetlerini kaldırma ve kamyon ücretleri ile karbon vergilerini artırma kararlarına karşı protesto gösterisi düzenleyecek.

1 ay önce DÜNYA

Meksika'da 19 yaşındaki bir şahıs, kız kardeşinin kesik başıyla caddede yürürken polis tarafından yakalandı. Şahsın kız kardeşinin çıplak cesedi ise birkaç yüz metre ötedeki bir benzin istasyonunda bulundu.

Trend Haberler

Morga konulan kadın yeniden canlandı!
Morga konulan kadın yeniden canlandı!
1