Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi! AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi!

İşçinin alın teri ve emeğinin önemine değinen Başkan Okay, mesajında şunları söyledi: “Bizler emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Bugün sıfırdan kurduğumuz ilçemizin her bir taşında işçi kardeşlerimin emeği, onların özverisi vardır. Belediye olarak emekçilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Her şartta ve koşulda onların yanındayız. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da emekçi kardeşlerimizle ilçemizi ihya etmeye devam edeceğiz. 1 Mayıs, şiddetin, kavganın, çatışma ve gerginliğin günü değil, birliğin, beraberliğin, dayanışmanın, mücadelenin, barışın, kardeşliğin ve baharın günü olmalıdır. Başta da söylediğim gibi, emeğin ve alın terinin kutsal olduğuna inanıyoruz. Bu vesileyle, işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyor, barış ve huzur içinde geçmesini temenni ediyorum.”

Editör: Okebeli83 Okebeli83