KSÜ Yunus Emre Kongre ve Kültür Merkezi Sezai Karakoç Konferans Salonunda gerçekleştirilen konser etkinliğine Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak, GSF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı, Kahramanmaraş Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya, Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Yunus Karaman, şehit yakınları, üniversite personeli, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.

İnternette ''Satılık Bebek'' Şoku! Yer Türkiye İnternette ''Satılık Bebek'' Şoku! Yer Türkiye

Konser etkinliği öncesinde üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ın, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kutlama mesajı katılımcılarla paylaşıldı.

GSF Öğretim Elemanları Doç. Dr. Seher Atmaca ve Öğretim Görevlisi Alper Şakalar tarafından hazırlanan konser kapsamında GSF öğrencileri ve Kahramanmaraş Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan personellerden oluşan koro birbirinden güzel türküleri sanatseverlerin beğenisine sundu.

Büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilen konser etkinliğinin sonunda koro üyelerine protokol üyeleri tarafından çiçek takdim eidildi.