Kayseri’de faaliyet gösteren Kahramanmaraşlılar Derneği tarafından Organize edilen 2’nci Kahramanmaraşlılar Kültür ve Sanat Festivaline Alpedo Maraş dondurması damga vurdu.

Festivalde Alpedo-kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu’nun dondurma şovu katılımcılar tarafından büyük beğeniyle izlendi.

Diğer taraftan Alpedo’nun dondurma standında Ak Parti genel başkan yardımcısı ve Kahramanmaraş milletvekili Mahir Ünal, Ak Parti genel başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, TBMM iç işleri komisyon başkanı ve Kahramanmaraş milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkanı Hayrettin Güngör, Kayseri Büyükşehir belediye başkanı Memduh Büyükkılıç ve Ak parti yerel yönetimler başkan yardımcısı Veli Böke vatandaşlara dondurma ikramı yaptı.

Suriyelilerin görüntüsü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığı açıklama yaptı! Suriyelilerin görüntüsü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığı açıklama yaptı!

d7be9355-6e51-47f9-9e0c-0aa6c80475c3

Festivalin çok verimliği geçtiğini dile getiren Alpedo-kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kervan lezzet grubu olarak Kahramanmaraş’ı Türkiye’nin her bölgesinde her yerinde temsil etmek için var gücümüzle mücadele veriyoruz.”dedi

“Sevdamız Kahramanmaraş”

 Vatandaşların Alpedo standına göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür eden Kervancıoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: “Öncelikle değerli basın mensubu kardeşlerime ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün gerçekten Kayseri’de güzel bir gün yaşıyoruz. Geçen yılda buraya katılmıştık. Gerçekten çok verim aldık. Bu güzel festivalde Kardeşlerimizle hep beraber burada şehrimizin doğal dondurmasını hem Kayserili kardeşlerimizle hem Kahramanmaraşlı kardeşlerimizle beraber bu dondurmamızı hep beraber paylaşıyoruz. Kervan lezzet grubu olarak biliyorsunuz, Kahramanmaraş’ı Türkiye’nin her bölgesinde her yerinde temsil etmek için var gücümüzle mücadele veriyoruz. Ben hep şunu diyorum, kıymetli arkadaşlar sevdamız Kahramanmaraş, sevdamız Kayseri diyorum. Burada da gerçekten şu güzel mutluluğu şu güzel kalabalığı, gerçekten sizlerle beraber bunu yaşıyoruz, görüyoruz. Çok güzel bir gün geçiriyoruz. Ben tüm katılımcılara teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.”

Editör: Okebeli83 Okebeli83