KASKİ Genel Müdürlüğü Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde  mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı düzenledi.

Elbistan ilçe belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantı Elbistan İlçe Belediye Başkanı Mehmet GÜRBÜZ, Ak Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, Belediye Meclis Üyeleri ve mahalle muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş'taki Yassı Höyük'te kazı çalışmaları başladı Kahramanmaraş'taki Yassı Höyük'te kazı çalışmaları başladı

Ak Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraşın’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı, Genel Müdürü Ahmet Kavak’ın konuşmasıyla devam etti.

Konuşmasına Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ ün selamını ileterek başlayan Ahmet Kavak Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’ ün daha önce planlanmış olan bir program nedeni ile katılamadığını kendisinin selamını iletmesini ve özellikle Elbistan İlçemizin KASKİ’ ye dair sorunlarının, çözüm önerilerinin sonuna kadar dinlenmesi noktasında bizzat talimatı olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ ün talimatı ile sizlerin sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanımız, Kuzey İlçeler Dairesi Başkanımız ve Elbistan Şube Müdürümüz ile tam kadro hizmetinizdeyiz ‘’ dedi.

Konuşmasında; göreve geldiği ilk günden beri Elbistan İlçesine yapılan ve yapımı devam eden projeler ile ilgili bilgi veren Ahmet Kavak kentimiz genelinde vatandaşlarımızın yaşamlarını yüksek standartlarda sürdürebilmeleri için sağlıklı altyapıda ihtiyaç duyulan birçok projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz bu bağlamda Elbistan İlçemizde içme suyu ve altyapıda yaşanan problemlerin önüne geçilecek bir projenin daha olduğunu ve ihalesinin 25.08.2022 tarihinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Konuşmasını tüm sorunlarınızı ve çözüm önerilerinizi dinlemek ve sorunlara çözüm üretmek için huzurunuzdayım katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyor hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum diyerek tamamladı.

Genel Müdürü Ahmet Kavak’ ın ardından Elbistan İlçe Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz açılış konuşması yapmak üzere kürsüye davet edildi.

Elbistan İlçe Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ ün açılış konuşması sonrası soru cevap bölümüyle devam eden programız Elbistan Mahalle Muhtarlarımızın sorunları not alınarak en kısa sürede çözüme kavuşturulacağı bilgisi ile sona erdi.​