Ünlü oyuncu Sıla Türkoğlu’nun hayranları, güzel oyuncunun doğum gününde adına Kahramanmaraş’taki bir anaokuluna sınıf yaptırdı.

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’in başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, çok büyük bir hayran kitlesine sahip. Hayranları, güzel oyuncuya doğum gününde öyle anlamlı bir hediye sundu ki herkesin gözleri yaşardı.

Başarılı oyuncu henüz 23 yaşında ama kariyerinde başarıyla ilerlemeye devam ediyor. Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan’la paylaştığı Emanet dizisiyle Sıla Türkoğlu sadece Türkiye’de değil yurt dışında da hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş’ı anlatan film 8 Temmuz’da vizyonda! Kahramanmaraş’ı anlatan film 8 Temmuz’da vizyonda!

Doğum gününde hayranları Sıla Türkoğlu’nu unutmadı ve onun için çok güzel bir doğum günü hediyesi hazırladı. Hediye Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan’ın fan hesabından duyuruldu. Hayranları Sıla Türkoğlu’nun doğum gününde onun adına Kahramanmaraş’taki bir ana okuluna sınıf yaptırdı.

Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şöyle denildi: “Sıla Türkoğlu’nun doğum günü sebebiyle K.Maraş Pazarcık Salmanlı İlkokulu’na Sıla Türkoğlu Anasınıfı yaptırılmıştır. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için atılan bu adımda güzel oyuncumuzun adına bir sınıfa vesile olan herkese sonsuz teşekkür ederiz.”

Hayranlarının bu hediyesi herkesi çok duygulandırdı. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda hediyenin ne kadar anlamlı olduğuna dikkat çekilerek Sıla Türkoğlu’nun hayranlarına teşekkür edildi.