Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz'ün, TFF 3. lige düşen Kahramanmaraşspor futbol takımının Elbistan'a taşınması için ciddi girişimler yaptığı öğrenildi.

Kahramanmaraşspor ile ilgili son günlerde çok sıcak gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz haftalarda takımların son durumlarıyla ilgili Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ve Elbistanspor Başkanı Sıtkı Çay ortak takım konusunu görüşmüştü.

BAŞKAN GÜRBÜZ DEVREDE

Kahramanmaraş kulisi bilgilerine göre  Elbistan  Belediye Başkanı  Mehmet Gürbüz'de konuya el atarak Kahramanmaraşspor'un tamamen Elbistan'a taşınması için çok ciddi girişimler başlattı. Her iki takımın başkanlarının ise bu girişime sıcak baktığı öğrenildi.

ADI ELBİSTANSPOR OLACAK!

İddialara göre Başkan Gürbüz, Kahramanmaraşspor'u tamamen Elbistan'a getirip Elbistanspor ile ortak takım kurmayı ve tek isim olarak Elbistanspor adı altında olmasını hedefliyor. 

Gözden kaçırmayın

Hentbolda Küçük Kadınlar Türkiye final müsabakaları, Kahramanmaraş'ta başladı Hentbolda Küçük Kadınlar Türkiye final müsabakaları, Kahramanmaraş'ta başladı

Konuya yakın spor camiasından gelen bilgilere göre ise Kahramanmaraşspor'un yeni sezonda çok yüksek bir ihtimalle Elbistan’da olacak.

Yakın zamanda ise Kahramanmaraşspor ve Elbistanspor hakkındaki gelişmeler hakkında bir açıklama yapılması bekleniyor.