Sodec yazılım şirketi Kahramanmaraş’ın Voleybol kadınlar 2. Ligi’ndeki temsilcisi Alpedo Kahramanmaraş Kadın Voleybol Takımına sponsor oldu.

Kickboks şampiyonları Kahramanmaraş’ta ringe çıkacak Kickboks şampiyonları Kahramanmaraş’ta ringe çıkacak

Sodec yazılım şirketi firma yöneticisi Serhat Dertli konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, “Kahramanmaraş’ta başarılı bir takımımız olduğu için bu yatırımı yapma gereği duyduk.”dedi.

“Başarılı bir takıma destek olmak guru verici”

Voleybola yapmış oldukları yatırımdan dolayı mutlu olduklarını belirten Dertli, “Sodec yazılım şirketi İstanbul’da bir yazılım şirketi, aslen Kahramanmaraşlıyız. Şehrimize elimizden geldiği kadarıyla destek oluyoruz. Özellikle bayanların voleybol’daki başarısı dünya’da ön plana çıktı. Buda bizim dikkatimizi çekti. O yüzden bir voleybol takımına destek olmak istedik. Kahramanmaraş’ta da böyle başarılı bir takımımız olduğu için bu yatırımı yapma gereği duyduk. Bu yatırımdan dolayı çok mutluyuz. Takımızın çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.” Diye konuştu.

6e958814-c58b-4cbe-94bf-9c18dc24c5ff

Alpedo Kahramanmaraş Voleybol Takımı Başkanı Hüseyin Akkaya, sponsor olarak takıma destek sağlayan Sodec yazılım şirketi firma yöneticileri Serhat Dertli, ve Hasan Can Dertli’ye teşekkür etti.

Akkaya, Bu takım bu şehrin takımı  “Takımımız yoluna kayıp vermeden devam ediyor. Hedefimiz play-off’lara katılmak ve ondan sonra da bir üst lige yükselmek ‘’Kahramanmaraş halkından bize destek olmalarını istiyoruz bu takım daha güzel işler çıkartacak bu şehir her şeyin en iyisini hakediyor” dedi.

Editör: Okebeli83 Okebeli83