CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Kahramanmaraş2ta katıldığı programda, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü eleştirdi.

Öztunç, Büyükşehir Belediyesi’ne alınan 10 tane otobüsün 5’inin eski olduğunun ve boyatıldığının belirterek şunları söyledi; 

“Hayrettin Güngör'ün Kahramanmaraş'a yaptığı birşey yok, bugüne kadar hiçbirşey yapmadı. Sürekli Fatih Erkoç'un yaptığı yedikuyulara gidiyor. Misafirlere orayı gösteriyor. Yakında Yedikuyular Kayak Merkezi'ni de yeni gibi bir açılış yaparsa hiç şaşırmam.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş’ta hayatını kaybeden ilçe başkanı için cenaze töreni! Kahramanmaraş’ta hayatını kaybeden ilçe başkanı için cenaze töreni!

Memleketimiz Kahramanmaraş maalesef son olarak otobüs meselesiyle ilgili gündeme geldi. Sayın belediye başkanı daha önce satın aldığı mavi otobüsleri boyatıp kırmızıya boyatarak yeniymiş gibi milleti kandırdı. Belediye başkanı şehri emindir. Yani, şehrin emin ve güvenilir kişisidir demektir. Eğer belediye başkanı da bu işleride yapıyorsa vay halimize. Hayrettin Güngör, muhtemelen Yedikuyular Kayak Merkezi'ni yeniden hizmete açar. Sayın Fatih Erkoç'un memlekete kazandırdığı kayak merkezinde sürekli zaman geçiriyor. Güngör, sürekli orayla övünüyor. Şehrimize gelen misafirleri genellikle kayak merkezine götürüyor. Zaten Kahramanmaraş'a birşey yaptığı yok, bugüne kadar hiçbirşey yapmadı. Sürekli Fatih Erkoç'un yaptıklarını gösteriyor. Yakında Yedikuyular Kayak Merkezi'nde bir açılış yaparsa hiç şaşırmam. Çünkü, eski otobüsü maviden kırmızıya boyayıp yeniymiş gibi milleti kandıran birisi yakında geçmişte açılışı yapılan Yedikuyular Kayak Merkezi'nin açılışını yapar. Yazık.”