Benzin ve motorine bir zam daha geliyor. Akaryakıt fiyatları bu artışla beraber litre başına 20 TL’yi ekranlara bize gösterirken bu zam oranı tarihe geçeceğe benziyor.

Akaryakıt fiyatlarındaki artış durmak bilmiyor. Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre pazartesi “yok artık” dedirtecek bir zam daha gelecek.

Gözden kaçırmayın

TOKİ, Kahramanmaraş için ihale ilanı yayınladı! Toplam 460 konut inşa edilecek! TOKİ, Kahramanmaraş için ihale ilanı yayınladı! Toplam 460 konut inşa edilecek!

Benzin ve motorine gelmesi beklenen son fiyat artışı sonrası çok konuşulan 20 TL rakamını istasyonlarda gözükecek.

Çarşamba günü benzinin litre fiyatına 88 kuruş, motorin litren fiyatına ise 1,51 TL zam gelmişti. Perşembe günü de benzinde 53 kuruş, motorinde 1,33 TL fiyat artışı yaşandı.

SONUNDA BENZİN VE MOTORİNİ 20 TL YAPTILAR

Sekör kaynaklarından edinilen bilgiye göre Pazartesi günü ise gece yarısından sonra motorin 1 lira 44 kuruş, benzin ise 57 kuruş zamlanacak.

Son iki günde gelen motorinin litresi 19 TL 85 kuruş oldu. Benzinin litre fiyatı ise 18 TL 87 kuruşa çıkmıştı. Pazartesi günü beklenen rekor zammın gelmesiyle beraber benzin ve motorinin litre fiyatı aylarca sosyal medyada konuşulan 20 TL fiyatını benzin istasyonlarının tabelalarında yanmış olacak.