Müge Anlı’da stüdyo buz kesti! Getirdin Suriyelileri yuvamızı yıktın Müge Anlı’da stüdyo buz kesti! Getirdin Suriyelileri yuvamızı yıktın

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Sezai Karakoç Kültür Sanat Sezonu’nda konserden tiyatro gösterisine, söyleşiden panele, konferansa çeşitli programları vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

Kasım ayı etkinlikleri kapsamında Aile Danışmanı – Yazar Hatice Kübra Tongar, ‘İyileşen Evliliğim’ temalı konferansta Kahramanmaraşlılarla bir araya geldi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe özellikle evli çiftler yoğun ilgi gösterdi. Bağırmayan Anneler adlı kitabıyla yüz binlerce anneye ulaşan ve kaleme aldığı eserlerle çocukların ve ebeveynlerin hayatına dokunan Tongar, yoğun katılımla gerçekleştirilen etkinlikte; ailenin önemi, mutlu evlilikler, aile yaşantısının çocukların pedagojik gelişimine etkisi, çocukların eğitimi gibi pek çok konuya ışık tuttu. Katılımcılar, konferansın çok faydalı olduğunu belirterek Büyükşehir Belediyesi’ne ve Yazar Hatice Kübra Tongar’a teşekkür etti.

Kahramanmaraş’ta Olmak Mutluluk Verici

Etkinlik sonrası yaptığı açıklamada Kahramanmaraş’ta bulunmaktan duyduğu memnuniyeti belirten Hatice Kübra Tongar, “Geçtiğimiz ay düzenlenen kitap fuarında da Kahramanmaraşlılarla bir araya gelmiştim. Gerçekten yine çok güzel bir etkinlik oldu. Kahramanmaraş’ta olmak ve konferansa gösterilen ilgi mutluluk verici. Aile kavramını, çocukların gelişimini ve mutlu evlilikleri konu aldık. Bizleri buraya davet eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne ve etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Okebeli83 Okebeli83