Vali Coşkun, ziyaretler kapsamında Kıbrıs Gazisi Reşit Timarcıoğlu, Şehit Polis Memuru Hüseyin Arıgüloğlu ve Gazi P. Onb. Ercan Bolat’ın kıymetli aileleriyle bir araya geldi.

Ziyaretler esnasında şehit ve gazi ailelerimiz ile bir süre hasbihal eden Vali Coşkun, “Devletimizin ve milletimizin bekası uğruna büyük bir fedakarlık örneği gösteren şehitlerimiz ve gazilerimiz, bağımsızlığımızın ve milli birliğimizin en kıymetli simgeleridir.

Şehit ve gazilerimizin göstermiş oldukları fedakarlık ve cesaret sayesinde bu topraklar bizlere vatan oldu. Onların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bizlerde devlet olarak, milletini canından aziz bilen şehitlerimizin kıymetli aileleri, gazilerimiz ve değerli ailelerinin her daim yanlarında olmaya çalıyoruz.

Bu vesile ile vatanımızın birlik ve bütünlüğünün korunması, ülkemizin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, şehit ve gazilerimizin kıymetli ailelerine ise sağlık ve afiyet diliyorum,” dedi.

Kaldırımda bulduğu insan bacağını yedi! Dehşet olay Kaldırımda bulduğu insan bacağını yedi! Dehşet olay

Şehit ve gazilerimizin değerli aileleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Valimiz Ömer Faruk Coşkun’a, nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ettiler.

Vali Coşkun’a ziyaretleri esnasında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya’da eşlik etti.

Editör: Okebeli83 Okebeli83