Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun eşi Sevilay Coşkunla birlikte Şehit Hakan Duyğal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle iftarda bir araya geldi.

 Okunan Kuranı Kerim tilaveti ve yapılan duaların ardından hep birlikte oruçlar açıldı.

Gözden kaçırmayın

Mahmut Yardımcıoğlu, 19 Mayıs, tüm yurda dağılan vatan sevdasıdır! Mahmut Yardımcıoğlu, 19 Mayıs, tüm yurda dağılan vatan sevdasıdır!

Huzurevi sakinleriyle bir süre hasbihal eden Vali Coşkun, ”Sizlerle beraber olmaktan, birlikte iftar yapmaktan dolayı çok mutluyum. Geçmişten bugüne köprü vazifesi gören, milli ve manevi değerlerimizin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan büyüklerimize her zaman minnettarız.

Büyüklerimiz bizim her daim başımızın tacıdır. Devletimiz, büyüklerimiz için tüm imkanlarını seferber etmiş durumda. Bizler de her zaman büyüklerimizin yanında olmaya gayret gösteriyoruz.

Bu vesileyle siz kıymetli büyüklerimize sağlık ve afiyet içerisinde hayırlı uzun ömürler diliyor, yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyorum” diye konuştu.

İftar programına Valimiz Ömer Faruk  Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun’un yanı sıra ,  Şehidimiz Hakan Duygal’ın Kıymetli Ailesi, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya, Şehit Hakan Duyğal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Sevim Kantarcı ve Huzurevi sakinleri katıldı.