AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi! AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi!

Aynı zamanda Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı da olan Rektör Prof. Dr. Alptekin Yasım, yönetim kurulu üyelerini rektörlük makamında ağırladı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Doğan ve Genel Sekreter Ali Rıza Bekler’in de hazır bulunduğu ziyarete Teknokent Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fürkan Bayazıt, İcra Kurulu Üyesi Mustafa Hançer, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kâmil Dedeoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Paksoy, Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet Tekerek, Genel Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Arif Selim Eren ve Öğr. Gör. Oğuz Ciğerlioğlu katıldı.

Teknokent’in faaliyet alanlarına ilşikin konuların değerlendirildiği görüşmede genel olarak üniversite-sanayi iş birliği ele alınırken Teknokent’in TR63 bölgesindeki konumundan, savunma sanayi yatırımlarına; üniversitedeki bölümlerle etkileşimden, tekstil, gıda ve metal mutfak eşyası vb. sektörlerle ortak çalışma durumuna; Moda ve Tasarım Akademisinden, markalaşma ve katma değere kadar pek çok konu masaya yatırıldı.

Editör: Okebeli83 Okebeli83