Kervan kale tesislerinde düzenlenen programda konuşan Kervancıoğlu, “Birlik beraberlik içerisinde olduğumuz sürece bu şehri çok güzel yerlere getireceğimizi düşünüyorum.”dedi.

“Tanıtım olmadan bu işler olmuyor”

Basın mensubu olmanın önemine değinen Sami Kervancıoğlu,“Basın mensubu kardeşlerimizle hasret giderdik. Sizinle birlikte olmak ziyadesiyle beni mutlu etti. Ben hep şunu söylüyorum, bizler gerçekten şehrimiz için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Her kulvarda şehrimizi tanıtmak için çalışıyoruz. Biz basın mensuplarıyla mesai arkadaşıyız. Tanıtım bilgilendirme olmadan bu işler olmuyor. Sizlerin firmamıza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi beraberliğimiz daim etsin. Birlik beraberlik içerisinde olduğumuz sürece bu şehri çok güzel yerlere getireceğimizi düşünüyorum. Sizlerle daha sık bir araya gelmeye gayret edeceğiz. İnşallah önümüzdeki ayda bir araya gelip kent için istişarelerde bulunalım. Bu buluşmaları her zaman düzenli bir şekilde yapalım.”diye konuştu.

Müge Anlı’da stüdyo buz kesti! Getirdin Suriyelileri yuvamızı yıktın Müge Anlı’da stüdyo buz kesti! Getirdin Suriyelileri yuvamızı yıktın

“Üniversitelerden çok sayıda davet geliyor”

Üniversitelerin düzenlemiş olduğu kariyer günlerine katıldığına dikkat çeken şehrin gönüllü turizm elçisi Kervancıoğlu şunları söyledi: “Bilindiği üzere Üniversitelerdeki kariyer günlerine katılıyorum. 24 Ekim’de Kayseri üniversitesinde kariyer günü olacak, oraya katılacağım. Önümüzdeki aylarda TOBB üniversitesi olacak. İstanbul Sabancı üniversitesinde bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Gittiğimiz yerlerde şehrimizi konuşuyoruz. Buda şehir tanıtımı için güzel oluyor. Sosyal sorumluluk projeleri konusunda ise çok güzel konulara imza atıyoruz. Biliyorsunuz kadın voleybol takımının ana sponsoru olduk. Spora ve sporcuya destek olaya devam edeceğiz.”