Okul bahçesinde düzenlenen iftar programına Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Alpedo Kervan Lezzet Grubu onursal başkanı Turgut Pekel, Alpedo Kervan Lezzet Grubu yönetim kurulu üyesi Mustafa Pekel, İl Milli eğitim müdürü Yusuf Kahraman, Onikişubat ilçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, okul yöneticileri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. 

Lisenin bahçesinde cinsel ilişkiye girdiler! Büyük rezalet Lisenin bahçesinde cinsel ilişkiye girdiler! Büyük rezalet

Programda konuşan Sami Kervancıoğlu, “Bizim geleceğimiz gençlerimizdir. Buradaki öğrencilerimizi çok daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Bizlerde yoğunluktan bir araya gelemiyorduk. Bu vesile ile hep beraber iftarımızı açtık. Programda emeği geçenleri kutluyorum. ”dedi.

“Sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz”

Sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerine dikkat çeken Kervancıoğlu şunları söyledi: “Kervan lezzetleri grubu olarak bizler sosyal sorumluluk projesi kapsamında biliyorsunuz böylesine donanımlı bir okulumuzu kahraman şehrimize kazandırdık. Bu okulumuzu yaptırarak milli eğitimimize bağışladık. Tabi ki onursal başkanımız Turgut Pekel babamızın ismini bu okulda yaşatmak istedik. Bizler hiçbir zaman elimizi bu okulumuzdan çekmedik ve çekmemeye de devam edeceğiz. Bizim geleceğimiz gençlerimizdir. Buradaki öğrencilerimizi çok daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Öğrencilerin disiplinli tavırları beni çok etkiledi. Bizlerde yoğunluktan bir araya gelemiyorduk. Burada hep beraber iftarımızı açtık. Bizim yine sosyal sorumluluk projesi olarak vakıf çalışmamız vardı, bu projemize de hız verdik. Bu projemizi de şehrimize kazandıracağız. Ben bu iftarı organize eden başta okul müdürümüze, hocalarımıza İl ve ilçe milli eğitim müdürlerimize teşekkür ediyorum.”

“Okulumuz şehrimizin gurur kaynağı”

İl milli eğitim müdürü Yusuf Kahraman ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İlimizin gerçekten müstesna imam hatip okullarından bir tanesindeyiz. Burada iftar sofrasında öğrencilerimizle bir araya geldik. Çocuklarımızın tertibi, düzeni gerçekten bizleri çok mutlu etti. Böyle güzel bir okulu yapmaya vesile olan kervan pastanelerimizin yönetim kurulu başkanı, Maraş sevdalısı Sami beye gönülden teşekkür ediyorum. Biz birçok okulumuzda görüyoruz ki; hayırseverlerimiz okulu yaptırır ve bırakır. Burada yaptırmasına ek olarak okulun hamiliğine devam etmekteler. Bu hem okul idaremiz açısından hem öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz açısından gurur verici bir durum. Ben kendilerine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Editör: Okebeli83 Okebeli83