Kahramanmaraş’a yapılacak yatrımlar için Bakan Soylu ve Bozdağ’a ziyaretler gerçekleştiren Ahmet Özdemir ile Mehmet Cihat Sezal, yatırımlar için destek istedi.

2018 seçimlerini en doğru tahmin eden şirketin anketi! İşte son dönemeçte partilerin oy oranı 2018 seçimlerini en doğru tahmin eden şirketin anketi! İşte son dönemeçte partilerin oy oranı

Ziyaretlerin ilki, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir ile Mehmet Cihat Sezal tarafından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya gerçekleşti.

Ahmet Özdemir ziyaretle ilgili; “Milletvekilimiz Mehmet Cihat Sezal ile birlikte İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu ziyaret ettik.

Yapacağımız yeni adliye ek binası için İçişleri Bakanlığımızdan talep ettiğimiz yer konusunu konuştuk. Nazik kabulleri ve çözümcü yaklaşımı için Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz.” Dedi.

Ahmet Özdemir, Göksun Belediye Başkanı Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ile Adalet Bakanı Bekir Bozdağa da ziyaret gerçekleştirldi.

Özdemir ziyaretle ilgili; “Dün yer sorununu İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun talimatlarıyla çözdüğümüz Kahramanmaraş Adliye Ek binamızın yapımı konusunu Adalet Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ ile görüştük .

Nazik kabulleri ve adliye ek binamızın yapım talimatları için Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.