Kahramanmaraş Kervan Pastanesi Turgut Pekel İmam Hatip Ortaokul müdürü İbrahim Gökceren, okul öğretmenleri ve öğrencileri, Kervanhan Gastronomi tesisinde Alpedo-Kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kervancıoğlu, “Çok değerli okul müdürümüz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ziyaretimize geldiler, bizleri çok mutlu ettiler. Biliyorsunuz kısa bir süre önce sağlık sorunları yaşamıştım. Şükürler olsun elhamdülillah şuanda ayaktayız. Kendilerine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

“Geleceğimiz olan çocuklarımızı önemsiyoruz”

Sosyal sorumluluk projelerini önemsediğini kaydeden Sami Kervancıoğlu, “2022 - 2023 eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize hayırlı olsun. Sponsor olduğumuz okulumuzda 700’ün üzerinde öğrenci eğitim görüyor. Biz sosyal sorumluluk alanında her zaman elimizden geldiği kadar yatırımlarımıza devam ediyoruz. Gerçekten gurur duyacak öğrencilerimiz okulumuzda yetişiyor. Tabi sadece okulu yaptırmakla iş bitmiyor. Okulun her türlü ihtiyacını karşılıyoruz. Okul müdürümüzle sürekli istişare halindeyiz. Biz geleceğimiz olan çocuklarımızı önemsiyoruz.” diye konuştu.

“Her alanda başarılar elde ettik”

Okulun her alanda başarılar elde ettiğine dikkat çeken Okul müdürü İbrahim Gökceren ise,  “Okulumuz geçen yıl pek çok alanda başarı elde etti. Özellikle LGS sınavında öğrencilerimiz güzel başarı elde etti. Uluslararası robot Sivas kodlama yarışmasında Türkiye ikincisi olduk. Yine zeka oyunlarında öğrencimiz Diyarbakır’da yapılan Türkiye şampiyonasında Türkiye ikincisi oldu. Satranç turnuvasında il ikincisi olduk. Daha pek çok sayamadığımız sosyal, kültürel alanında öğrencilerimiz derece elde etti. Ben katkı sunan bütün öğretmen, öğrenci, velilerimize ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Sami Kervancıoğlu’na teşekkür ediyorum.”ifadelerine yer verdi.

Lisenin bahçesinde cinsel ilişkiye girdiler! Büyük rezalet Lisenin bahçesinde cinsel ilişkiye girdiler! Büyük rezalet

Öğrenciler ise Sami dedelerine geçmiş olsun ziyaretinde bulunduklarını Sami dedelerinin kendilerine göstermiş olduğu ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Editör: Okebeli83 Okebeli83