Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Çocuk etkinlikleri kapsamında “Minik Macera” adlı tiyatro gösterisi çocuklar için sahne aldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde iki seans şeklinde sahnelenen tiyatro gösterisine çocuklar adeta akın etti. Ormandaki sevimli hayvanların başından geçen maceraları konu alan etkinlikte; dostluğun, arkadaşlığın ve paylaşmanın önemine dair eğitici mesajlar da verildi. Çocukların eğlenirken öğrendiği etkinlik, ebeveynlerden de tam not aldı. Etkinlikten duyduğu memnuniyeti belirten çocuklar ve aileleri, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü 18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü

Ebeveynlerden Büyükşehir’e Teşekkür

Etkinliklerden duyduğu memnuniyeti belirten Şeyma Tecirli, “Düzenlenen etkinliklerin çocukların gelişimine ve sosyalleşmesine katkı sağladığını düşünüyorum. Bu güzel etkinlikleri ücretsiz olarak bizlerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi. Selda Antepoğlu ise, “Etkinliklerin çocuklar için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu tür etkinliklerin devamını bekliyoruz” diye konuştu. Çocukların hafta sonunu verimli şekilde değerlendirmesi açısından etkinliklerin çok faydalı olduğunu belirten Erva Çayır, “Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği bu etkinliklerden son derece memnunuz. Çocukların hafta sonunu verimli şekilde değerlendirmeleri ve dinlenmeleri açısından çok faydalı oluyor. Çocuklarımız bu tür etkinlikler sayesinde hem sosyalleşiyor hem de yeni şeyler öğreniyor” dedi.

Editör: Okebeli83 Okebeli83