Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi İstanbul Galata Kampüsü’nde yaklaşık bir ay süren ve hibrit modelle yapılan eğitimlerin kapanış dersini usta foto muhabiri, duayen gazeteci Coşkun Aral verdi.

SERTİFİKALAR COŞKUN ARAL’DAN

Gazetecilikte yarım asırlık tecrübelerinden anektodları videolar ve fotoğraflar eşlğinde anlatan Coşkun Aral, konuşmasında dürüstlük, tarafsızlık ve vicdan vurgusu yaptı. Uygulamalı gazetecilik dersleriyle birlikte 50 saatlik yüz yüze medya eğitimini tamamlayan öğrencilere sertifikalarını duayen gazeteci Coşkun Aral verdi. Öğrenciler, derslerin çok verimli olduğunu, kendilerine çok şey kattığını ve yeni bakış açıları kazandıklarını söylediler. Türkiye ve yurt dışından yüz yüze ve çevrimiçi olmak üzere 118 öğrencinin katılım gösterdiği eğitimlerin kapanış dersi ve sertifika törenine KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ile KGK Yaygın Medya Meclis Başkanı Buse Biçer Akbaş’ın yanısıra KGK Genel Başkan Yardımcısı Kahraman Halisçelik, KGK Yönetim Kurulu üyesi Sertaç Virancık ve yaygın medya meclis üyeleri Ferhat Yıldırım ve Canan Ekici de katıldılar.

DİM’DEN TEŞEKKÜR

Müge Anlı’da stüdyo buz kesti! Getirdin Suriyelileri yuvamızı yıktın Müge Anlı’da stüdyo buz kesti! Getirdin Suriyelileri yuvamızı yıktın

KMO eğitimlerinin ilkini başarıyla tamamlamış olmanın sevincini ve gururunu yaşadıklarını belirten KGK Genel Başkanı Dim, “Öncelikle bu okul fikrini ortaya koyan Yaygın Medya Meclisimize ve değerli başkanımız Buse Biçer hanım başta olmak üzere Bahçeşehir Üniversitesi yönetimine, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Suher hocamıza, BAU Kreatif Endüstriler Merkezi hocaları ve yöneticilerine, eğitim veren tüm meslektaşlarımıza, ayrıca meclis üyemiz Ferhat Yıldırım ve KMO koordinatörümüz Aykut Gülerik ile katılım gösteren tüm öğrencilerimize sonsuz şükranlarımı sunarım. KMO olarak daha nice iş birlikleriyle ve yararlı eğitimlerde birlikte olmak arzusundayız” dedi. Dim, eğitimleri çevrimiçi tamamlayan öğrencilerin sertifikalarının kargoyla adreslerine ulaştırılacağını da sözlerine ekledi.

Editör: Okebeli83 Okebeli83