Sabah saatlerinde Bodrum Yalıkavak Mahallesi'nde içerisinde sanatçı İbrahim Tatlıses'in de bulunduğu minibüs, bir kamyonla çarpıştı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Tatlıses, çarpışmanın etkisiyle şarampole yuvarlanan araçta sıkıştı.

ARAÇTAN KURTARILDI

Kazada ağır hasar alan aracın içerisinde sıkışan 70 yaşındaki İbrahim Tatlıses, yapılan müdahalelerin ardından araçtan yaralı şekilde çıkarıldı. Tatlıses'in hastaneye kaldırıldığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hadise özüne döndü! Hadise özüne döndü!

hurdaya-donen-aracta-sikisan-ibrahim-tatlises-in-15209632_9352_m

TATLISES'TEN İLK SÖZLER

Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses'in bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses'in "Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız" dediği kaydedildi. Kazanın yağış nedeniyle yolun kayganlaşması sonucu gerçekleştiği ileri sürüldü.

AYŞEGÜL YILDIZ: İBRAHİM BEY İYİ, KIZIM ARABADA DEĞİLMİŞ

Tatlıses'in kaza anında kızı Elif Ada'nın da yanında olduğu iddia edildi. Konuyla ilgili 2. Sayfa programına konuşan anne Ayşegül Yıldız, "İbrahim Bey'le az önce telefonla konuştum, çok şükür iyi. Araçta sıkıştığı yerden çıkartma çalışmaları sürüyormuş. Kızım Elif Ada'yı Bodrum'da teyzesini bırakıp, İstanbul'a dönmüştüm. Bu kaza haberini duyunca ömrümden ömür gitti. Çok şükür kızım da arabada değilmiş" dedi.

Editör: Okebeli83 Okebeli83