Daha modern ve daha kaliteli alt yapı için 7/24 hizmet sunan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekliyor.

TikTok'ta rezillikler bitmiyor! "50 yaşındayım ama eteğin altındaki 20 yaşında" TikTok'ta rezillikler bitmiyor! "50 yaşındayım ama eteğin altındaki 20 yaşında"

KASKİ'den yapılan açıklamada 'Kahramanmaraş il geneli 2.kısım kanalizasyon ve yağmursuyu inşaatı kapsamında 21.000 metre kanalizasyon şebeke ve yağmur suyu hattı yapılacaktır.

Ağustos ayı sonunda başlattığımız 2.kısım alt yapı çalışmalarımızı 2023 yılı içerisinde tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz.

Proje kapsamında Afşin, Elbistan, Nurhak ve Göksun ilçelerimizde maliyeti yaklaşık 14 Milyon TL. olan toplamda 21.000 metre kanalizasyon şebeke hattı inşaat çalışmalarımız başladı.

Sağlam altyapılarla şehrimizin geleceğini garanti altına almak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor ve bu hedefle başlattığımız proje çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte halkımızı daha modern, daha kaliteli ve daha sağlıklı alt yapıya kavuşturacağız.

Editör: Pusula1 Pusula1