Takımın kurulduğu günden bu yana hem erkeklerde hem bayanlarda başarıya göz kırpan Anadolu Gençlikspor’un TFF 2. Lig Kadın Futbolunda başarılı bir sezon geçiren Bayan Futbol takımına forma sponsoru Kaplanlar sürücü kursu oldu.

Bu sezon yeni jenerasyon ile yola çıkarak geçtiğimiz sezonun olumlu imajını devam ettirmek için büyük gayret gösteren Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor Kahramanmaraş’ın önemli firmalarından kaplanlar sürücü kursu sahiplerinden Selahattin ve Abdullah Türkkahraman Kahramanmaraş’ın 2. Ligdeki Bayan Futbol takımına forma sponsoru oldu.  

Eşini ve 3 çocuğunu silahla öldürüp intihar girişiminde bulundu Eşini ve 3 çocuğunu silahla öldürüp intihar girişiminde bulundu

Amatör futbolun yarayan kanası olan sahipsizlikten ötürü birçok spor kulübü zar zor ayakta kalmaya çalışırken Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor kulübü bu sezon sponsor bularak bu algıyı yıkmayı başardı ve yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanmayı sürdürüyor.

“GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK GELECEĞE SAHİP ÇIKMAK DEMEKTİR”

2. Ligde mücadele eden Kahramanmaraş Anadolu GençlikSpor kulübüne forma sponsoru olan kaplanlar sürücü kursu işletme sahiplerinden Selahattin Türkkahraman, “Bu şehirde yaşıyorsak bu şehre hizmet etmek boynumuzun borcudur. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu dönemlerde gençlere sahip çıkmak adına zor ve ağır bir yükün altına giren Anadolu Gençlilspor Kulübü ile yaptığımız istişareler sonucunda ve araştırmalarımız doğrultusunda sponsorluk desteği sağlamamızın ne kadar faydalı olacağına kanaat getirdik. Gençlere yapılan hiçbir yatırım karşılıksız kalmaz. Her şey maddiyat değildir bu sporcu kardeşlerimizin hayır dualarını almakta bizlere huzur verir. Spora ve sporcuya destek olmaya gücümüz yettiğince devam edeceğiz” dedi.

“BİZ HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ”

Anadolu Gençlik Spor Kulübünün vizyon ve misyon anlayışlarını çok takdir ettik ve onlara destek olduğumuz için mutluyuz diyen kaplanlar sürücü kursu işletme sahiplerinden Abdullah Türkkahraman ise, “Kızlarımızın her biri pırıl pırıl, gözlerindeki heyecan beni çok etkiledi ve bu kardeşlerimizin köreltilmeleri vebaldir. Bu şuurla karınca kararınca bizlerde ne yapabiliriz düşünüp gelen talep üzerine kendilerine Forma sponsoru olarak destek vermeye karar kıldık. İnşallah tüm iş adamlarımız amatöre sahip çıkar ve gençlerimizin kütü alışkanlıklardan, kahve köşelerinden arınması için çabalayan kulüp yöneticilerine nefes aldırır” ifadelerini kullandı.