18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü 18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Güzellik Uzmanları Odası tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Hair Fest’ yarışmasına katıldı. Hairstylist Ahmet Veysel koordinatörlüğünde gerçekleşen yarışmada berberler ve çıraklar kıyasıya mücadele etti. Toplamda 32 farklı şehirden 60’ın üzerinde berberin mücadele ettiği yarışmayı bölge şehirlerden gelen oda başkanları ve vatandaşlar da takip etti.

Bu Tür Organizasyonları Değerli Buluyorum

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışmayı takip eden Başkan Güngör, “Bir mesleğin çıraklığı ve kalfalığı yoksa kesinlikle ustalığı da yoktur. Bu bir süreçtir. Bir meslek sahibi olmak dünyadaki en kıymetli işlerden bir tanesidir. Değerli genç kardeşlerimiz de bugün burada berberlik hünerlerini bizlere gösterdiler. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Her bir mesleğimiz bizler için altın değerinde. Bu tür organizasyonları da çok değerli buluyorum. Meslekleri tanıtmak, o işin içindeki kişilerin mücadelelerine tanıklık etmek çok önemli. Burada mücadele eden tüm berber ve çıraklarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.