Son başvuru tarihi 15 Aralık olan sergiye ilişkin detaylı bilgiye, şartnameye ve başvuru formuna internet adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

Kültür sanat etkinliklerini aralıksız sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, uluslararası bir etkinliğe daha ev sahipliği yapacak.

18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü 18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü

Büyükşehir Belediyesi, Sütçü İmam Üniversitesi ve Kaybolmaya Yüz Tutmuş El Sanatları Derneği iş birliğiyle “Maraş’tan Bir Haber Geldi” 2. Uluslararası Çevrimiçi Posta Sanatı Sergisi düzenlenecek.

17 Aralık tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek sergide, dünyanın farklı bölgelerinden sanatçıların ve Posta Sanatı (mail art) gönüllülerinin eserleri yer alacak. Serginin bu yıl ki teması ise ‘Bir Varmış, Bir Yokmuş’ olarak belirlendi. Sergiye katılım ücretsiz olup, eserlerin gönderimi çevrimiçi olarak kabul edilecek. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 2. Uluslararası Çevrimiçi Posta Sanatı Sergisi’ne ilişkin detaylı bilgiye, şartnameye ve başvuru formuna internet adresi üzerinden ulaşılabileceği belirtildi. Son başvuru tarihi 15 Aralık Perşembe.

Editör: Okebeli83 Okebeli83