Onikişubat İlçesi 5 Nisan Mahallesi Köle Hafız Bulvarı üzerinde hizmete açılan Yakamoz Cafe-Restoran, 100 metrekare kapalı, 80 metrekare açık alanıyla müşterini ağırlıyor. Sabah kahvaltısı, ızgara, çorba, soğuk-sıcak içeceklerin yer aldığı Yakamoz Cafe-Restoran, özel günlerde organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Yakamoz Cafe-Restoran’ı hizmete açarak bir hayalini gerçekleştirdiğini belirten işletme sahibi Serpil Akçadağ, “Kızlarım ve eşimin desteğiyle çok istediğim hayalimi gerçekleştirdim. Sabah kahvaltısıyla birlikte güne başladığımız işletmemizde günün her saatine uygun lezzetleri müşterilerimize sunuyoruz. Özel günlerde de organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Gösterilen ilgiye ve akalaya çok teşekkür ederim” dedi.

Aşk, ihtiras, aldatma! Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak Aşk, ihtiras, aldatma! Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak

Yakamoz Cafe-Restoran’ı tercih eden müşteriler ise, bölgede büyük bir eksikliği dolduran işletme sayesinde tüm lezzetlere rahatlıkla ulaşabildiklerini belirterek, sunulan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.

Editör: Okebeli83 Okebeli83