Kahramanmaraş Barosu, iftar yemeğinde bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeğine, Baroya kayıtlı avukatlar ve yakınları katıldı.

Kahramanmaraş Barosu tarafından “5 Nisan Avukatlar Günü” dolayısıyla, geleneksel olarak yapılan iftar programı düzenlendi. İftara baro meslektaşları, aileleri, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları, İcra Müdür ve Müdür Yardımcıları katıldı.

Baro Başkanı Av. Muhammet Burak Gül, iftar sonrası yaptığı konuşmada, “Ramazan ayının manevi ikliminde bir araya gelmekten mutluluk duyduk. 5 Nisan Avukatlar Günümüz kutlu olsun. Avukatlık tarihin en kadim mesleklerindendir. Mesleğimizin içinde olduğu bir takım sorunları beraber yaşıyoruz, ancak birlik ve beraberlik duygusu içerisinde bu sorunların üstesinden birlikte geleceğine olan inancımızı her zaman olduğu gibi burada sizlerin huzurunda bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bu vesileyle Ramazan ayınızı tebrik ediyor, davetimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş’ta park ve mesire alanları bakıma alındı! Kahramanmaraş’ta park ve mesire alanları bakıma alındı!

İftar programında ayrıca 5 Nisan Avukatlar Günü münasebetiyle geleneksel olarak düzenlenen spor oyunlarında dereceye giren meslektaşlara ödülleri takdim edildi.