Kurgusal Duruşma Yarışması’nın finalleri Ankara’da yapıldı.

Daha önce Akdeniz Bölge elemelerinde 7 baro arasında şampiyon olarak finallere katılmaya hak kazanan Kahramanmaraş Barosu, yarışmada 3. oldu.

Doğurup doğurup bebekleri bırakıp kaçıyordu! Sonuncuda yakalandı! Doğurup doğurup bebekleri bırakıp kaçıyordu! Sonuncuda yakalandı!

Yarışmaya katılan Batman, Eskişehir, Kahramanmaraş, Kars, Kocaeli, Muğla ve Trabzon barolarının stajyerleri arasındaki yarışmada şampiyon Batman Barosu olurken, Kocaeli Barosu ise 2. oldu. Kahramanmaraş Barosu’na 3’üncülük kupasını Türkiye Barolar Birliği Başkanı Erinç Sağkan, takdim etti. Kahramanmaraş’ı Kurgusal Duruşma Yarışması’nda Av. Musab Mustafa Hasırcı, Av. Ayşenur Çoban ve Mehmet Sait Yıldız temsil etti. Ödül töreninde konuşan Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. Muhammet Burak Gül, adı yarışma olan bu organizasyonun özünde bir eğitim faaliyeti olduğunu ve deneyimli meslek mensuplarının katılımlarıyla keyifli ve eğitici bir yarışma geçirdiklerini vurguladı ve yarışmacılara başarılarından dolayı ve sarf ettikleri yoğun çabalardan dolayı teşekkür etti.

Editör: Okebeli83 Okebeli83