AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi! AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi!

Olay, Battalgazi Mahallesi’nde yaşandı. Adnan Menderes Bulvarı’ndaki bir oto lastik tamircisinin önündeki kaldırım, büyük bir gürültü ile peş peşe çöktü.

Olay sonrasında yaklaşık 6 metre uzunluğunda ve yer yer 1 metreye yakın genişlikte çukur oluştu. Bu esnada lastik tamiri yapılan araç da çöken bölümün ortasında kaldı. İlk çökme anında araç sahibi ve işletmecisi dükkanın önüne çıktı. Aracı ve çevreyi kontrol eden vatandaşlar, olayı anlamaya çalışırken ikinci göçük yaşandı.

AW755684_02

Vatandaşlardan biri, hızla karşıya atlayarak çukura düşmekten son anda kurtuldu. Olayda büyük şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Çukurun içinde kalan otomobil ise vinç yardımıyla kurtarıldı.

Çökmenin yaşandığı bölgenin kısa süre önce doğal gaz hattı için kazıldığı öğrenildi. Kazı esnasında su hattının zarar gördüğü ve sızıntıyla birlikte çökmenin yaşandığı belirtildi.

AW755684_03

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde; çökme esnasında vatandaşların atlayarak kurtulma çabası görülüyor.

Editör: Okebeli83 Okebeli83