CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş'ı ziyaret edeceğini bildirdi.

Gazetecilere açıklamada bulunan Öztunç, Kahramanmaraş için Ramazan ayından sonra 30 milletvekiliyle büyük bir program planladıklarını belirtti.

Kahramanmaraş’a çıkartma yapacaklarını ifade eden Öztunç, “Kahramanmaraş’a Mansur bey ve Ekrem beyi getireceğim. Beraber bir çalışma yapacağız. Nurhak’ta büyük yatırımlarımız var. Nurhak’ta İstanbul Ataşehir Belediyesi, kapalı Pazar yeri yapıyor. 60 dönümlük yaşam parkını diğer belediyelerimiz yapıyor. İzmir Büyükşehir Belediyemiz 2 otobüs verdi. 150 bin metrekare parke taşı verdi. Huzur evi inşaatı yapıyoruz. 10 odalı güzel bir taş otel projemiz var. Üniversitenin eski binasını kütüphane ve kreşe çeviriyoruz. Biz Kahramanmaraş’a büyük önem veriyoruz.” Dedi.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş’taki kirliliği Ankara’lı vekil gündeme taşıdı! Kahramanmaraş’taki kirliliği Ankara’lı vekil gündeme taşıdı!