Kahramanmaraş’ta yaptığı yatırımlar ve ortaya koyduğu vizyonla yüzyılın şehircilik hareketini başlatan Kahramanmaraş’ın Kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a sevgi seli tüm hızıyla sürüyor.

Ak Partide Merkez ilçe, İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemlerde hemşerilerine hizmette üstün başarı gösteren, Kahramanmaraş’ın gelişimi noktasında ortaya koyduğu projeler ve vizyonla her zaman alkışlanan Erkoç, Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından düzenlenen 21. Geleneksel Bertiz Boyalı güreş festivaline katıldı.

Aşk, ihtiras, aldatma! Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak Aşk, ihtiras, aldatma! Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak

Boyalı’daki güreş sahası girişinde kalabalık vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Erkoç’a, güreş sahasına girmesiyle güreşi izleyen binlerce yöre halkı tarafından coşkulu bir şekilde sevgi gösterisinde bulunuldu.  İsminin anons edilmesiyle tüm coşku ve alkış sesleri sahada geniş bir yankı uyandırırken, Başkan Erkoç uzun süre hemşerilerini ayakta alkışladı.

Yıllardır hemşerileriyle omuz omuza bir görüntü çizen Erkoç’un, hemşerileriyle kurduğu sevgi bağının tüm hızıyla sürdüğü de görüldü.

Editör: Pusula1 Pusula1