Demokrasi ve Atılım Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Uzm.Dr.İrfan Karatutlu, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Salih Dökme, İl Başkan Yardımcıları Yakup İncegül, Mehmet Bayır ve Dulkadiroğlu İlçe teşkilatı üyeleri bu hafta da Bertiz Baydemirli ve Karamanlı mahallelerini ziyaret etti.

Bertiz bölgesinde 3 farklı düğün törenine de katılan Deva Partisi heyetine vatandaşlar tarafından gösterilen yoğun ilgi ve sevgi gösterisi dikkatlerden kaçmadı.

Bertiz Baydemirli mahallesinde Eski Muhtar Ramazan Açıkgöz'ün torunu Ramazan Çiğdem ve Öztürk ailelerinin düğün törenlerine de katılım sağlayan heyet daha sonra Karamanlı mahallesinde Çiçekli ailesinin düğün törenlerine katılarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

BERTİZ4

Bertiz Baydemirli ve Karamanlı mahallelerinde katıldıkları düğün merasimlerinde Deva Partisi İl Başkanı Uzm.Dr.İrfan Karatutlu'ya, il heyetine ve Aslen Bertiz Karamanlı Mahallesi'nden olan Deva Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Salih Dökme'ye bölge halkı tarafından gösterilen yoğun ilgi memnuniyetle karşılandı.

AK Parti'den HÜDA PAR ziyareti! AK Parti'den HÜDA PAR ziyareti!

Ziyaretin sonunda vatandaşlar Deva Partisi heyetinin bölgeye gerçekleştirdikleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Öte yandan partililerin ziyaret ettiği düşünde silahlar sıkıldı, eline mikrofonu alan bir vatandaş ise Devalı heyetin önünde uzunva eşliğinde ağıt yaktı.

O anlar ise kameralara yansıdı.

Editör: Okebeli83 Okebeli83