Organizasyona katılacak ülkeler belli olurken, kurallar da netlik kazandı. 6 hafta boyunca 16 disiplinde yarışacak katılımcıların her bir denemesi 45 dakika ile 1 saat arasında sürecek. 1 günde en fazla 6 saat yarışılabilecek.

İsveç'te bir ilke imza atılarak 8 Haziran'da Avrupa Cinsel İlişki Şampiyonası düzenlenecek. Konuya ilişkin açıklamada bulunan İsveç Cinsel İlişki Federasyonu Başkanı Dragan Bratych, "Herhangi bir spor gibi, cinsel aktivitede istenen sonuçları elde etmek için eğitim gereklidir. Bu yüzden insanların bu konuda da yarışmaya başlaması mantıklı." dedi. Şampiyonaya ilişkin detaylar ise belli oldu.

Kemerle boğup bayılttığı kadına arabaların arasında tecavüz etti Kemerle boğup bayılttığı kadına arabaların arasında tecavüz etti

6 HAFTA SÜRECEK

Dünyanın ilk cinsel ilişki şampiyonası, 8 Haziran'da Göteborg'da başlayacak. 6 hafta boyunca 16 disiplinde yarışacak katılımcıların her bir denemesi 45 dakika ile 1 saat arasında sürecek.

KAZANANI JÜRİ VE SEYİRCİLER BELİRLEYECEK

1 günde en fazla 6 saat yarışılabilecek. 20 kişinin yarışacağı organizasyonda, kazananı 5 ile 10 arasında puanlama yapacak bir jüri ve seyirciler ilan edecek.

Avrupa Cinsel İlişki Şampiyonası'nda yer alması onaylanan katılımcıların ülkeleri şöyle:

  Ann Joy - Finlandiya

  Selva Lapiedra - İspanya

  Sexy Lexy - Portekiz

  Monsieur Lorenzo Viota - Fransa

  Nek Sinner - Yunanistan

  Matthew Meier - Ukrayna

  Barbie Sins - Büyük Britanya

  Mister Riddle - Rusya

Sweet Mery - Hırvatistan

 Mugur - Romanya

Editör: Okebeli83 Okebeli83