Büyükçekmece sahilde alkollü iki grup arasında çıkan tartışma bıçaklıkavgaya dönüştü. Kavga esnasında alkollü bir kişi bıçakla yaralandı. Kanlar içerisinde bir banka oturtulan şahsın, ambulans beklerken horlayarak uyuyakaldığı anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

1 KİŞİ BIÇAKLANDI

Olay, pazar günü gece saatlerinde Büyükçekmece sahilinde yaşandı. İddiaya göre, alkollü iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan sözlü tartışma kısa sürede kavgaya döndü. Taraflardan birinin bıçakladığı alkollü adam, çevredeki vatandaşların yardımıyla bir banka oturtuldu. Olay yerine polis ve ambulans beklendiği sırada ise yaralı vatandaş uyuya kaldı.

HORLAYARAK UYUYAKALDI

AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi! AVM’de alışveriş yapan bir kadın kocasına tasma takıp gezdirdi!

Bacağından akan kanlara aldırmadan uyuklayan adam, horlamaya başladı. Çevredeki vatandaşların da şaşırdığı olayda ambulansın gelmesiyle yaralı hastaneye kaldırdı. Polis ise olayla ilgili çalışma başlatırken, o anlar cep telefonunu kamerasına yansıdı.

Editör: Okebeli83 Okebeli83