18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü 18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü

Cumhuriyet İdaresinin en doğru yönetim biçimi olduğunu ifade eden Başkan Kuzu, "Cumhuriyetimizin 99.yıldönümünü kutladığımız bu anlamlı günün gururunu yaşıyoruz.99.yılın sonunda bir kere daha görülmüştür ki, Cumhuriyet, bugün; dünden daha güçlü, yarınlarımız için ise daha umut verici olmalıdır. Çünkü bizi bugünlere güçlü bir şekilde ulaştıran cumhuriyet idaresinin yarınlara da ulaştıracak en doğru idare biçimi olduğu şu geçen doksan dokuz yılda bir kez daha ispat olunmuştur. Büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'Türk milletinin karakter ve adetlerine en uygun olan idare, cumhuriyet idaresidir' derken, her anı büyük zaferlerle taçlanan şanlı bir geçmişe sahip olan bu milletin düştüğü yerden tekrar kalkarak, o şan ve şeref dolu günlerine en kısa zamanda ulaşmasını amaçlamıştı. Bunun içinde cumhuriyetin ilan edildiği ilk yıllardan itibaren milletinin ve devletinin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması hedefi doğrultusunda ömrünün son günlerine kadar dahi, çalışıp çabalamıştı" dedi.

Bu anlamlı gün vesilesi ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, bütün şehit ve gazilerimizi tekrar rahmetle, şükranla anıyor, sizlerle birlikte Cumhuriyet'in 99.yıl coşkusunu yüreğinde yaşayan herkese, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyor, Cumhuriyet Bayramınızı tebrik ediyorum.