Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Andırın İlçe Başkanlığı tarafından “Adım, adım 2023 anlatma ve aydınlatma” programı düzenlendi.

Programda, farklı partilerden ayrılan 23 kişi rozet takma töreni sonrası MHP’ye katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Andırın İlçe Başkanı İlker Güngör, yaptığı konuşmada, programa katılanlara teşekkür ederek, 2023 seçimlerine kadar partili üyelerin ev ev sıkı çalışma yapmalarının yararlı olacağını söyledi.

Gözden kaçırmayın

İYİ Partili kadınlar biraraya geldi! İYİ Partili kadınlar biraraya geldi!

2023 seçimlerinde Cumhur ittifakının sandıktan zaferle çıkacağını belirten Güngör, “Önümüzdeki 2023 seçimleri davamız için, Ülkemiz için, Devletimizin bekası için, Türk Dünyası için, Turan Hedefimiz için oldukça önemlidir. Bu nedenle Gün Birlik olma Günüdür, birlikte çalışma günüdür. 2023 seçimlerinden Partimizin ve Cumhur İktifakı’nın zaferle çıkması için gerekli tüm çalışmaları yapma günüdür. Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve partimize katılanlara teşekkür ediyoruz.” dedi.

MHP’ye katılanlara rozet takılmasıyla sona eren programa MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan ve kalabalık bir davetli katıldı.