Fuar’da Kahramanmaraş’a özgü yöresel lezzetlerin tanıtıldığı ALPEDO Kervan standı yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oldu.

Bebeğini yanlışlıkla fırına koyan anne katil oldu! Bebeğini yanlışlıkla fırına koyan anne katil oldu!

“Şehrin turizm elçisi”

ALPEDO Kervan Lezzet Grubu Kahramanmaraş’ı her kulvarda tanıtmaya devam ediyor. Katıldığı her organizasyona renk katmayı başaran ALPEDO, son olarak ise Diyarbakır’da düzenlenen Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı’nda boy gösterdi.

16 ülkeden 30 şehrin katıldığı fuarda ALPEDO yapmış olduğu tatlılar ve dondurmalarla vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 

Kendini şehrin gönüllü turizm elçisi olarak tanımlayan ve değerine her geçen gün değer ekleyen ALPEDO Kervan Lezzet Grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu ise fuarın çok verimli geçtiğini kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı katılımcılara teşekkür etti. Kervancıoğlu, “Kahramanmaraş, dünyaca ünlü bir dondurma şehri. Biz de Alpedo Kervan Lezzet Grubu olarak Türkiye’nin her yerindeyiz. Türkiye’nin 135 bin noktasında dondurmamızı beğeniye sunuyoruz. Dondurmamızı ve yöresel lezzetlerimizi tanıtmak için zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin var gücümüzle çalışıyoruz. Dedi.”