Ak Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Büyüksır,  Karadere, Dereboğazı mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Karaya, Ak Parti  İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, İl Başkan Yardımcıları,  il ve ilçe teşkilatları ve Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

Ak Parti heyeti ziyarette mahalle muhtarlarının, hem de vatandaşların  sorun ve taleplerini dinleyip hükümetin çalışmalarını anlattı. Vatandaşların sorun ve taleplerinin not alındığı ziyarette ilgili kurum ve kuruluşlarla sorunların çözümü için görüşmeler sağlanacak.

Başkanlar su protokolü imzaladı!  Helete Düzbağ’ın suyunu Kahramanmaraş’ta kullanacak! Başkanlar su protokolü imzaladı!  Helete Düzbağ’ın suyunu Kahramanmaraş’ta kullanacak!

Ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Mücahit Kara, ‘Biz Ak Parti kadroları olarak gece gündüz demeden  çalmadık kapı ve girmedik gönül bırakmayıp, kazanmadığımız tek bir vatandaş bırakmayacağız” dedi

Ak Parti, bütün kadrolarıyla, bütün birimleriyle, bütün teşkilatla kendini daima milletle birlikte tanımlayan ve kendini milletine adayan bir partidir. Bu Parti’de  Kahramanmaraş’a ve Türkiye'ye hizmet etmek tarihi bir sorumluluktur.”