Mesajında, "Bin aydan daha hayırlı olan Leyle-i Kadir Gecemiz mübarek olsun. Allah'ım bizleri bu ulvi geceyi İslam aleminin inşirahına vesile kılsın inşallah."dedi.

TikTok'ta rezillikler bitmiyor! "50 yaşındayım ama eteğin altındaki 20 yaşında" TikTok'ta rezillikler bitmiyor! "50 yaşındayım ama eteğin altındaki 20 yaşında"

Dondurma sektöründe lezzet, marka ve güven bakımında birçok ödüle layık görülen. Eğitim ve spor dalında her zaman destek veren. İlimizde ve ülke genelinde şubeleşerek ilerleyen, Kahramanmaraş'ın göz bebeği olan AKDO Ahmet Davarcıoğlu, 11 ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü yaşadıklarını dile getiren bir mesaj yayımladı. Davarcıoğlu, yayımladığı mesajında "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının sonlarına yaklaşılırken, bu manevi havayı bin aydan daha hayırlı yapan kadir gecesine ulaşmanın sevincini  ve mutluluğunu yaşama içerisindeyiz. Kur'anı Kerim’de, 'Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır' mealindeki ayetle bu gecenin esenlik dolu olduğuna işaret edilmektedir. Nefsimizi arındıracak, muhabbetimizi dualarla pekiştirecek, kardeşliğimizi devam ettirecek bir gecede,  Allah'ım gecemizi bin aydan hayırlı kılsın. Ömrümüzü de bin ömürden hayırlı kılsın inşallah. Bu gecenin sabahında hepimizin günahlarından temizlenmiş bir şekilde uyanmamızı nasip eylesin. Tüm İslam aleminin çocuklarına ilim, irfan, sıhhat, doğruluk, güzel ahlak, iffet, sadakat, başarı ve cennet nasip etsin. Bu mübarek gecenin ilimize, ülkemize ve dünyaya hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan temenni ediyorum. Bu vesile ile bir kez daha bu önemli gecenin rahmetinden faydalanmayı umut ederek tüm islam âleminin ve hemşerilerimizin kadir gecesini kutluyorum."şeklinde ifade etti.

Editör: Okebeli83 Okebeli83