İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel “Hizmet, sadece seçim zamanı değil, sürekli yapılan bir şeydir” diyerek başlattığı Kahramanmaraş ilçe gezi programlarına devam ediyor.

Gezi programı kapsamında Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesini ziyaret eden İYİ Parti ekibi, ilçeye adete çıkartma yaptı.

Ali Öztunç, ‘Ak Parti-Mhp Koalsiyon Hükümeti Kahramanmaraş'ın Deprem Gerçeği ile İlgili Kılını Kıpırdatmıyor’ Ali Öztunç, ‘Ak Parti-Mhp Koalsiyon Hükümeti Kahramanmaraş'ın Deprem Gerçeği ile İlgili Kılını Kıpırdatmıyor’

Parograma, İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, İYİ Parti MDK Üyesi Av. Furkan Kamalak, İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, İYİ Parti Andırın ilçe Başkanı Fatih Dal ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Andırın ilçesinde Çolak Mahallesi, Kızıloluk Mahallesi ve Andırın merkezde Esnaf ve Halkın sorunlarını dinledi.

Andırın halkının ve esnafının hizmet alamamaktan kaynaklanan şikayetlerini dinleyen İYİ Parti İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Bu sorunların çözülmesi için gereken yerlere başvuracaklarını dile getirdi.

Çabukel, “Vatandaşın artık sadece seçim zamanı ziyaret edilerek kandırılamayacağını, vatandaşı velinimet olarak görmeyenlerin yarın sandık zamanı geldiğinde terleyeceklerdir.” Dedi.

Andırın’ın hizmet alanında çok fazla geride kaldığını ifade eden Çabukel, “Andırınlıların artık kendilerini üvey evlat gibi hissettiklerini ve bu durumun değişmesinin vaktinin geldiğini” ifade etti.

2013 yılında yapımına başlanan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıldığı söylenen Hapızağzı Sulama göletinde basın açıklaması yapan Çabukel, “ Vatandaşımız için burasının çok önemli bir yeri var fakat, yapıldığı söylenip henüz yarısına bile gelinememiş bir sulama göleti üzerinde şu an açıklama yapıyorum. Vatandaşımız temiz suya, temiz besinlere ulaşması için buranın derhal faaliyete geçirilmesi gerekli, ancak buranın yapımını üstlenen firma henüz buraya “bittiği söylenen bu gölete” daha başlamamış bile, tek bir yetkili gelip buraları kontrol etmiyor. Biz buradan çiftçilerimizin sesi olarak bu göletin derhal yapımına başlanmasını talep ediyoruz” şeklinde konuştu.