CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur , Defne ilçesine bağlı Çekmece, Ballıöz, Orhanlı, Tavla, Büyükçat, Aknehir ve Harbiye mahallelerini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Mehmet Güzelmansur Hatay'ın vergi konusunda ülkeye büyük katkıları olduğunu kaydetti. Ancak kentin birçok konuda hükümet tarafından yalnız bırakıldığını ileri sürdü.

 Güzelmansur, “5’nci teşvik bölgesi olmayı istedik. Hatay teşvik ihtiyacı olan illerin başında yer alıyor. Çevre illerimize teşvik var ama Hatay'a yok. Arabistan'daki ve Kahramanmaraş'taki EXPO'ya sponsor oluyorlar ama Hatay'a sponsor olmuyorlar. Antalya EXPO'ya Türk Hava Yolları (THY) ve Türk Telekom sponsor oldu. Ama Hatay kendi imkanlarıyla dünyanın 3’üncü büyük organizasyonu olan EXPO'yu kendi imkanlarıyla yaptı. Az kaldı iktidara geliyoruz. Herkes bilsin ki az bir zaman kaldı. Hatay hakkını alacak." Diye konuştu.

Kahramanmaraş Deva Necip Fazıl Şehir Hastenesi'nde toplandı! Deprem için acil tedbir çağrısı yaptı Kahramanmaraş Deva Necip Fazıl Şehir Hastenesi'nde toplandı! Deprem için acil tedbir çağrısı yaptı